Flirt in de trein

Trein Flirt

Oogcontact van station Rotterdam Centraal naar station Amersfoort
We verloren elkaar uit het oog in station Amersfoort
Deze flirt vond plaats op 21 Januari 2012

In de trein van 11.35 uur uit Rotterdam. Ik was met mijn zoontje en jij zat aan de andere kant van het gangpad met een roze koffer. Mijn zoontje werd verlegen van je en ik vertelde dat hij dat alleen maar van blonde vrouwen wordt hahaha. We hebben een paa woorden gewisseld over de man die voor je zat en de vrouwen keuze van mijn zoontje. In Amersfoort moesten we eruit ivm met ongeval nunspeet. Ik heb je daarna net meer gezien en zou het leuk vinden om in contact te komen.

geplaatst door Frank - deze oproep is geplaatst op: 21 Januari 2012

toon | misbruik | reageer

Reageer op deze oproep!

Je naam:
Je e-mail adres
Je bericht

Over treinflirt

Achtergrond: Iedere dag reizen meer dan 1 miljoen Nederlanders met de trein. De trein is een ideale plaats om te flirten met medereizigers. Je zit immers voor een bepaalde tijd met medereizigers in een treincoupe en vanuit je bankje kun je mooi eens om je heen kijken wat er allemaal met je meereist! Lees meer

Populaire treinstations

station Utrecht Centraal (171) station Amsterdam Centraal (64) station Zwolle (62) station Amersfoort (61) station Rotterdam Centraal (53) station Leiden Centraal (48) station 's-Hertogenbosch (47) station Eindhoven (34) station Amsterdam Amstel (29) station Den Haag Centraal (29) station Arnhem (26) station Aalten (25) station Tilburg (25) station Den Haag Hollands Spoor (25) station Delft (21) station Apeldoorn (21) station Deventer (21) station Ede-Wageningen (19) station Hilversum Hvs (19) station Nijmegen (18)

Trein & Flirt links

Simkaart kopen
BTW Informatie
Trein.nl
Vakantiehuisje huren Nederland
De NS site
MP3 muziek downloaden

Treinflirt.nl in de media

Treinflirt artikel in pdf formaat!
Flirten doe je zo!
De Treinflirt Hyves